Automatizační inženýr

Silný hráč na poli průmyslové a firemní transformace, se poohlíží po novém kolegovi/kolegyni na pozici Automatizační inženýr.

Vizí zadavatele je zvýšení produktivity a udržitelnosti, se zaměřením na elektrotechnická řešení, automatizaci, robotiku a další.Nepropásnětě svou příležitost stát se součástí silné mezinárodní společnosti s více jak 30 letou praxí kvalitní výroby, optimálních řešení a s vizí, která má smysl.

Náplň práce:

  • Návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů
  • Tvorba funkčních popisů, technické dokumentace a programování SW aplikací
  • Provádění FAT
  • Spolupráce s kolegy/němi projektanty

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro zaměření
  • Zkušenosti z oblasti automatizace / elektro
  • Angličtina minimálně B1, ideálně B2 a více - práce v mezinárodním týmu
  • Samostatnost i týmová práce
  • Komunikativnost, flexibilita
  • Ochota cestovat na občasné služební cesty
  • Zkušenost s PLC, řídicími systémy apod. výhodou

Odměna:

  • Zázemí v silné mezinárodní společnosti s nejmodernějšími technologiemi
  • Velká flexibilita
  • Motivační mzda dle zkušeností + roční bonus
  • Služební vůz i pro soukromé využití
  • Služební mobil i notebook
  • SIM karty se zvýhodněným tarifem pro Vás i rodinu/přátelé
  • 25 dní dovolené + volno při mimořádných událostech
  • Možnost Home Office
  • Stravenkový paušál do mzdy
  • Rodičovský bonus, otcovská dovolená nad rámec zákona
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z vaší měsíční mzdy navíc)
  • MultiSport karta
  • Možnost se vzdělávat – konference, online jazykové kurzy a další
  • Cafeteria
  • Asistenční linka – odborné poradenství (vztahy, práce, právo, finance a další)
  • Firemní akce

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám svůj životopis!