Automation Engineer

Světově i v Česku významný a silný hráč na pivním trhu, hledá nového člena týmu!

Chuť na úspěch i dobré pivo, jemnocit pro kvalitu produktů i životního prostředí, úcta k tradicím i dobrým vztahům - to je krédem zaměstnanců společnosti, která do svých řad hledá Automation Engineera - Specialistu Automatizace.

Nabízíme možnost odstartovat kariéru v pivovarnictví s možností dalšího růstu v oboru automatizace systémů řízení. Automatizační specialista bude po nástupu stínovat práci zkušenějšího kolegy a postupně se může vypracovat na pozici samostatného specializovaného pracovníka na automatizaci. V budoucnu se tak bude věnovat budování a řízení samostatných projektů.

Náplň práce:

• Provádění plánované údržby strojů a zařízení
• Měření a regulace řídících zařízení
• Pravidelná údržba a servis PLC Siemens
• Seřizování a opravy zařízení
• Zvyšování efektivity a produktivity výrobních zařízení
• Spolupráce na technickém řešení projektů

Požadavky:

• SŠ vzdělání technického směru – obor automatizace systémů řízení velkou výhodou
• Schopnost pracovat iniciativně a samostatně
• Znalost automatizace - PLC Siemens Simatic S7 výhodou
• Praxe ve výrobním podniku výhodou
• PODMÍNKA NA TÉTO POZICI: Nařízení vlády 194/2022 Sb. (Vyhláška 50 § 5 nebo vyšší)

Nabídka:

• Odborný a kariérní rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
• Motivační finanční ohodnocení
• Dovolenná
• Zaměstnanecké pivo
• Příspěvek na stravování
• Multisport karta
• Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění)