Asistent/ka do advokátní kanceláře, HPP, Praha 1

Advokátní kancelář, jedna z největších globálních advokátních kanceláří s pobočkami ve více než 40 zemích světa, se sídlem v centru Prahy, hledá administrativní posilu, pravou ruku do týmu advokátů!

Ideální kandidát/ka by měl/a rád/a organizaci, práci v týmu a cítit se pohodlně při psaní a jednání s anglicky mluvícími lidmi.

Náplň práce:
• organizační a administrativní podpora Partnera společnosti a jeho týmu;
• vyřizování korespondence, práce se smlouvami a jinými právními dokumenty;
• vystavování faktur pro klienty;
• podílení se na přípravě schůzek a jednání, včetně rezervace místností, vytváření agend a zajišťování potřebných dokumentů;
• vedení elektronických a fyzických spisů, správa datových schránek;
• spolupráce s HR a marketingovým oddělením při organizování týmových akcí a eventů.

Požadujeme:
• reprezentativní a profesionální vystupování, loajalitu a diskrétnost (práce s citlivými informacemi);
• výbornou znalost českého jazyka a znalost anglického jazyka na profesionální úrovni slovem i  písmem (min. úroveň B2);
• uživatelskou znalost s MS Office, zejm. Word, Excel, Power Point, SharePoint;
• praxi v administrativě na pozici asistentky (předchozí zkušenost v advokacii jsou výhodou, ale vše  jsme schopni naučit);
• multitasking schopnosti, rychle se adaptovat do dynamického týmu, s aktivním přístupem a s chutí  se přiučit novému.

Nabízíme:
• mezinárodní prostředí a vlastní vzdělávací program v rámci interní vzdělávací akademie;
• finanční ohodnocení závislé na pracovních zkušenostech (35-40.000 Kč/ mšsíc);
• přátelský kolektiv, který Ti pomůže se u nás rychle zorientovat, žádný velký korporát;
• dobrý work-life balance, občasná práce z domova také není problém;
• pravidelné používání anglického jazyka a zdokonalení se v použití MS Office nástrojů;
• zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 2 Sick Days, Cafeteria benefit  systém, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní akce na pracovišti, v Praze ale i offside, MultiSport kartu a další;
• v neposlední řadě získáš příležitost rozvíjet své nové schopnosti a dovednosti a posunout se ve své  kariéře!

Jestliže Vás tato pracovní příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, budeme rádi za Vaší reakci. V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení, zašlete prosím Vás aktualizovaný životopis v angličtině.

#legalassistant #legalsecretary #executiveassistant #teamassistant #officeassistant #PA #assistant