Full-stack Developer (.Net/React)

Job description

Full-stack (.Net/React Developer)

Zajímá Tě aplikační logika? Hledáme právě Tebe. Pojď s námi rozvíjet své zkušenosti a naše produkty.

Náplň práce

- Budeš se podílet na vývoji zajímavých produktů v .NET, jako jsou Kurzové sázky a multiplatformní terminály s obsluhou i bezobslužné

- Budeš se podílet na vývoji business logiky pro Live sázení v reálném čase, podpoře pro mobilní aplikace apod.

- Budeš pracovat na business logice nových produktů v .NET Core

Oceníme

- Vystudoval/a jsi SŠ nebo VŠ technického směru

- Ovládáš C# .NET (backend, WebServices, REST API, …)

- Ovládáš React

- Máš praxi alespoň 2 roky a více

- Máš chuť spoluvytvářet backend pro herní platformy

- Další znalosti v oblasti Microsoft.NET

- Výhodou T-SQL, HTML/CSS, Javascript

Toto je skvělá pracovní příležitost pro ty, co se chtějí i nadále rozvíjet a růst v rámci společnosti. Čeká Vás neformální prostředí a super kolektiv. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat pro doplńující informace k pozici.

Reed má všechny volné pozice k dispozici na webových stránkách naší společnosti: www.reedglobal.cz nebo na LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!