Seřizovač moderních CNC strojů - nové zakázky a technologie

Job description

Říkáte si: "to zas bude klasická pozice a firma, nic zajímavýho" 🙄

Věřte mi, že nebude a pojďme si říct proč. V dnešní době, kdy v některých firmách panuje nejistota a zakázky ubývají, v této je to právě naopak - firma se díky novým projektům a zakázkám rozšiřuje, a proto hledají pohodové lidi do jejich týmu, kteří jsou zapálení (nejen) pro CNC technologii.

Staňte se tedy součástí stabilní a prosperující firmy, která Vám nabízí technicky zajímavou práci, pěkné benefity, příjemný pracovní kolektiv a rozumného, zkušeného a férového vedoucího, který ve firmě působí už řadu let.

Máte znalost/zkušenost s CNC technologií a chcete se dozvědět víc? Pak se určitě přihlaste, ať mám Váš životopis a o všem si můžeme popovídat.

Nebo víte o někom, koho by tato pozice zaujala? Určitě mi také dejte vědět.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za příslušné CNC stroje a zařízení
  • Podílení se na transferu výroby a zajištění hladkého výrobního procesu
  • Obsluha moderních zařízení a kontrola správnosti zpracovávání materiálu
  • Nastavování a seřizování CNC center
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Sledování výrobního procesu a kontrola kvality
  • Spolupráce s kolegy a napříč odděleními

Co je na tuto pozici potřeba?

  • Technické vzdělání
  • Znalost / zkušenost s CNC stroji
  • Orientace v technické dokumentaci

Výhodou znalost angličtiny/němčiny, nikoliv nutností.

Proč pracovat pro tuto společnost a co Vám nabízí?

  • Stabilní zázemí mezinárodní, strojírenské společnosti s dobře rozloženým portfoliem výrobků
  • Prosperující firma, která má nové zakázky a rozšiřuje kapacity
  • Skvělé vedení a kolegy
  • Pravidelné finanční odměny v celkové výši 1,5 platu
  • Závodní stravování - výběr ze 6 jídel za 33 Kč
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovanou Multisport kartu
  • Další finanční odměny k životním událostem, loajalitu, nápady a zlepšení
  • Firemní telefon a tarif
  • Profesní rozvoj
  • Kariérní růst
  • Zázemí pro cyklisty
  • a další zajímavé benefity

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, kmenový zaměstnanec, smlouva na dobu neurčitou

Na komunikaci s Vámi se těší

Veronika Grosová, REED Recruitment Specialist – Engineering tým

+420 601 321 464

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!