Sales and Procurement Specialist

Job description

Společnost se specializuje na nejmodernější technologie průmyslové automatizace, které dodává českým i globálním výrobcům především v automobilovém a leteckém průmyslu.
Členové týmu mají možnost rozvíjet se v oblasti, která je baví. Součástí je i podpora zaměstnanců v jejich odborném vývoji a dosahování profesionálních a osobních cílů. Pracovní náplň zahrnuje externí i interní vzdělávání. To vše v nově postavených moderních prostorách v pražských Horních Počernicích.

Náplň práce:

  • Operativní a administrativní podpora obchodního teamu
  • Tvorba nabídek i objednávek, komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Objednávání přeprav, komunikace s externími dodavateli v rámci projektů
  • Koordinace objednávek a nákupu
  • Podklady pro fakturace
  • Zpracování podkladů do výběrových řízení (včetně veřejných zakázek)
  • Dohled nad realizací obchodně marketingových akcích pro zákazníky ve spolupráci s marketingovým oddělením
  • Správa obchodní části CRM systému

Požadavky:

  • Předchozí zkušenost v oblasti logistiky a nákupu minimálně 2 roky
  • Zkušenost s řešením nabídek, objednávek a fakturací
  • Samostatnost a flexibilita při řešení zadaných úkolů
  • Praxi v práci s CRM systémem
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Angličtina na komunikativní úrovni (min B2)
  • Aktivní řidič

Odměna:

  • Dovolená 5 týdnů + sickdays
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Mzda dle dosažených zkušeností a praxe
  • Zázemí nové moderní budovy (fitness centrum, relaxroom, herna atd.)
  • Homeoffice dohodou
  • Vzdělávací a jazykové kurzy, školení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Firemní akce a teambuilding

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám svůj životopis!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!