Recruitment Consultant

Job description

Společnost REED, která letos slaví 15 let působení na českém trhu, nabízí bezkonkurenční možnosti kariéry v oblasti externího náboru. Jako firma věříme, že jedině spolu můžeme dosáhnout stanovených cílů, Reed je tak jasnou kariérní volbou pro ambiciózní a dynamické pracovníky.

Momentálně hledáme novou posilu do týmu na pozici Researcher / Junior Recruiter / Recruitment Consultant.

Co nabízíme na pozici Recruiter?

• Stabilní zázemí rodinné společnosti s mezinárodní působností

• Dynamické pracovní prostředí s možností profesního růstu

• Kancelář v centru Prahy – přímo v Slovanském domě

• Flexibilní pracovní dobu, možnost home officu - 2 dny v týdnu, důležité jsou výsledky tvé práce

• Stravenky, flexi passy, příspěvky na jazykové kurzy a Multisport kartu, 25 dní dovolené, sick days,…

• Motivující fixní mzdu a bonusy v závislosti od úspěšnosti

• Pravidelná školení

• Využití anglického jazyka

Náplň práce:

• Vyhledávat a oslovovat vhodné kandidáty na požadované pracovní pozice

• Aktivně komunikovat s kandidáty (osobně, telefonicky, emailem)

• Pracovat s databázemi, pracovními portály a sociálními sítěmi

• Vytvářet pracovní inzerce

• Komunikovat s klienty ohledně náborových potřeb a rozvíjení obchodních vztahů