Process Engineer & New projects

Job description

Buďte součástí mezinárodní, výrobní společnosti, které se daří a díky novým projektům hledá kolegy, kteří se přidají do týmu procesních inženýrů pod vedením výborného vedoucího.

Co bude Vaším úkolem?

  • Budete mít na starosti svěřené výrobní linky a zároveň část nových projektů (zavedení nových výrobků do sériové výroby) - ruční, poloautomatická a automatická montáž, lisování, senzorika, pneumatika a další technologie
  • Vytvářet technologické postupy a upravovat je
  • Kontrolovat průběh výroby a zajišťovat stabilní proces
  • Podporovat ostatní kolegy při změně nebo eskalaci problému na lince
  • Komunikovat s konstruktéry, výrobou a dalšími odděleními
  • Inovovat starší linky, optimalizovat procesy

Je potřeba splňovat:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti z pozice technologa / procesního inženýra
  • Znalost automotive prostředí
  • Znalost nástrojů procesního inženýrství
  • Zkušenost s projektovým řízením
  • Komunikativní angličtina – e-mailová komunikace, hovor či videokonference

Firma Vás zaujme:

  • Stabilním zázemím mezinárodní, strojírenské společnosti s dobře rozloženým portfoliem výrobků
  • Prosperující firma, která má nové zakázky a rozšiřuje kapacity
  • Finanční odměny ve výši 13. platu a další pravidelné odměny
  • Skvělé vedení a kolegy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu
  • a další zajímavé benefity

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mi zaslat Váš životopis a vše společně probereme.

Veronika Grosová, REED Specialist Recruitment – Engineering tým

+420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz a www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/. pro ostatní nabídky práce.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!