Plánovač výrobního oddělení (13. plat, odměny, příspěvky)

Job description

Pro ty, kteří mají zkušenost s výrobním plánováním a chtějí načerpat nové zkušenosti mám tuto pracovní příležitost.

Chcete se podílet na projektové výrobě zajímavého produktu a mít na starosti plánování oddělení povrchových úprav? Oddělení, kde ani nejde jet podle mustru, ale je potřeba se nad plánováním zamyslet jinak a společně s kolegy z výroby dokončit každý projekt individuálně?

Zároveň pracovat pod křídli mezinárodní společnosti v brněnském závodě, kde je cítit rodinná atmosféra, mít možnost trávit čas s kolegy na společných akcích (ať už sportovní, rodinné, charitativní) a čerpat celou řadu benefitů?

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala, budu se těšit na zaslání Vašeho životopisu a krátký telefonický hovor, kde společně vše probereme.

📌 Náplň práce:

• Vypracování výrobního plánu s ohledem na kapacitu a různé výrobní fáze
• Monitorování a koordinování výrobního procesu, případné upravování plánu
• Úzká spolupráce s kolegy z výroby
• Podporování technické přípravy výroby
• Podílení se na zlepšování procesů a přinášení vlastních návrhů
• Práce v SAPu

✔️ K této práci je potřeba:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenost s výrobním plánováním
• Aktivní angličtinu - pro případnou komunikaci přes e-mail / telefon a audity
• Flexibilní a otevřené myšlení

🎯 Zaměstnavatel nabízí:
• Stabilní společnost, která jde dopředu a je otevřená návrhům na zlepšení
• Unikátní produkt a zajímavou technologii
• Přátelský tým a skutečně stabilní zázemí společnosti (dlouhodobě naplánované zakázky, nízká fluktuace)
• Propracovaný adaptační program
• 13. plat + další fixní odměny, navyšování mezd
• Roční i půlroční bonusy
• Flexibilní 7,5h pracovní doba, po domluvě možnost práce z domu
• Možnost rozvoje na různorodých vzdělávacích kurzech, jazykové kurzy
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvky na: dojíždění (dle IDS zón), stravování, sport (Multisport karta), důchodové a životní pojištění, Cafeteria systém
• A další skvělé benefity

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pojďme si o této pozici popovídat. Těším se na Vaše reakce!

Veronika Grosová, REED Recruitment Specialist - Engineering
Mob: +420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!