Office Assistant

Job description

Jako Office Assistant budete spolupracovat s Office Managerkou a pomáhat nejen s denním chodem kanceláře, ale také s back-office aktivitami. Zároveň Vás čeká úzká spolupráce s HR a IT, pro zajištění efektivního fungování našich kanceláří.

Na této pozici je zásadní přátelská a otevřená povaha, protože budete denně pomáhat kolegům s jejich menšími i většími problémy (od kávy až po vyřizovaní faktur) a také budete první koho potkají všechny návštěvy.

Co Vás čeká:

  • Zajištění každodenního chodu kanceláře
  • Koordinace interních/externích setkání (rezervace místností, zajištění občerstvení, atd.)
  • Evidence příchozí a odchozí pošty a koordinace kurýrních služeb
  • Podpora při plánování a realizace nejrůznějších firmeních akcí
  • Vytváření nákupních objednávek, pečlivé sledování stavu plateb, objednávek či správa platebního procesu
  • Řízení vozového parku

Jaké jsou požadavky?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zájem o administrativu nebo recepci
  • Znalost angličtiny a k tomu češtiny/slovenštiny
  • Proaktivní přístup, schopnost se rychle učit, a multitasking
  • Komunikační schopnosti na velmi vysoké úrovni.

Co nabízíme?

  • Společnost se silným brandem a pozicí na trhu
  • Zajímavou entry level pozice nabízející prostor pro růst
  • Skvělý balíček benefitů: Multisport karta, stravenky, příspěvek na hromadnou dopravu, flexibilní pracovní dobu, občerstvení v kanceláři, 26 dní dovolené a 4 nemocenské dny, týmové akce nebo slevu na produkty, příspěvek na penzijní pojištění a další!
  • Firemní vybavení – notebook, mobilní telefon (s firemní SIM kartou i pro osobní použití)
  • Příležitostný Home-office po domluvě
  • Neformální a příjemnou atmosféru

Smlouva: na dobu určitou

Lokalita: Praha

Nástup: ihned/dohodou

#Assistant #OfficeAssistant #jobvacancy #jobinprague #administration

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší,

Natálie Porvisová

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Email: natalie.porvisova@reedglobal.com

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce http://www.reedglobal.cz/ nebo na našem LinkedInu  www.linkedin.com/company/reed-czech-republic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!