Junior HSE Specialist

Job description

Pro mezinárodní, výrobní společnost hledáme člověka, kterého baví Health, Safety & Environment a chce se vzdělávat a zvyšovat svoji kvalifikaci a odbornost.

Na této pozici budete spolupracovat se zkušeným  vedoucím kolegou a společně budete zajišťovat BOZP, PO a ostatní příslušné oblasti této firmy.

Jak budete vypadat Vaše náplň práce?

  • Podílet se na zaštítění oblasti systému řízení dle norem ISO 14001 a ISO 50001
  • Dále za oblast životního prostředí, chemických látek, energetického managementu, nakládání s odpady ve společnosti
  • Udržovat a zlepšovat systémy řízení v oblasti EMS
  • Kontrolovat dodržování platných předpisů a hodnocení souladu s vnitřními nařízeními
  • Provádět školení v oblasti BOZP, PO, ŽP
  • Účastnit se projektů za oblast HSE a energetického managementu
  • Účastnit se externích a interních auditů
  • Komunikovat se státními a kontrolními orgány

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Orientace v oblasti HSE / BOZP, PO - ať už teoreticky z VŠ nebo praktické zkušenosti
  • Aktivní angličtina

Zaměstnavatel nabízí:

  • 13. plat a další pravidelné finanční odměny
  • Přátelský a osobitý přístup ke svým zaměstnancům
  • Flexibilní 7,5h pracovní dobu a Home Office po domluvě s vedoucím
  • Možnost rozvoje na různorodých vzdělávacích kurzech
  • Příspěvky na dojíždění dle IDS zón (až 3000 Kč)
  • Příspěvek na stravování, důchodové a životní pojištění
  • Multisport karta
  • Společné aktivity a charitativní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • A další skvělé benefity a důvody proč pracovat právě pro tuto společnost

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Těším se na Vaše reakce.

Veronika Grosová, REED Recruitment Specialist - Engineering
Mob: +420 601 321 464; veronika.grosova AT reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!