Technolog výroby

Job description

Naším klientem se mezinárodní a úspěšná společnost, zaměřující se na výrobu pro automotive, railroad a další.

Výroba se rozšiřuje a celkové portfolio firmy je široké, jelikož patří mezi přední dodavatele elektrických konektorů, čteček čipových karet, kabelových rozvodů a spojovacích systémů pro řadu odvětví.

Náplň práce:

  • Koordinace a řízení technické přípravy nové výroby,
  • Nastavování parametrů technologických postupů a kusovníků
  • Optimalizace výrobních procesů, zvýšení efektivity výroby
  • Kalkulace k jednotlivým produktům

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo elektro zaměření
  • Anglický jazyk minimálně B1 a více
  • Zkušenost na odpovídající pozici ve výrobě minimálně 2 a více roků
  • Zkušenosti s industrializací nových produktů a s plánováním layoutů
  • Zkušenost s ergonomií pracoviště; metodami 5S, Kaizen apod.
  • Znalost MS Office, SAP výhodou
  • Německý jazyk výhodou
  • Praxe ve výrobě kabelových svazků silnou výhodou, nikoliv podmínkou

Odměna:

  • Nadstandardní platové ohodnocení dle zkušeností a praxe + bonusy
  • Více jak 25 dnů dovolené
  • Možnost využít stravování v jídelně zdarma
  • Školení a propracovaný systém vzdělávání
  • Notebook a telefon i pro soukromé užívání

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!