Specialista plateb s angličtinou (pro Latinskou Ameriku)

Job description

Láká vás práce v mezinárodní společnosti? Mluvíte anglicky a máte základní zkušenost účetnictví nebo relevantní pracovní zkušeností (AP, AR, specialista plateb, apod.)? Jste pečliví a baví Vás práce s čísly? Právě nabíráme na pozici specialista plateb, kde využijete všechny tyto znalosti a dovednosti a budete v blízkém kontaktu s latinskoamerickou kulturou.

Pracovní náplň:

  • Zpracování platebních operací
  • Identifikace nesrovnalostí a jejich vyrovnání na bankovních a GL účtech
  • Řešení dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • Reportování a spolupráce na uzávěrkách
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Příprava nových či doplnění již existujících postupů

Co hledáme:

  • Ekonomické vzdělání nebo zkušenost na obdobné pozici
  • Výhodou by byla praxe na pozici, kde se setkal s platebními transakcemi, např. z pozic AP, AR, asistent účetní apod.
  • Výhodou by byla znalost problematiky bankovních plateb
  • Znalost Excelu na uživatelské úrovni
  • Komunikativní angličtinu (B2)

Firemní benefity:

  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění a sportovní aktivity
  • Jazykové kurzy zdarma a možnosti dalšího vzdělávání (např. ACCA)
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days a home office
  • Pracovní doba: 09:00 - 17:00 (7,5 hod/denně), Po - Pá
  • Přátelské prostředí mezinárodní společnosti
  • Kariérní růst

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám vaše CV a my vás budeme kontaktovat.

Na spolupráci se těší

Sabina Kasanová, REED – MSS
+420 720 078 741; sabina.kasanova@reed.com

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!