Specialista korektur obalů - FMCG

Job description

Pro mezinárodní společnost v oblasti pojištovnictví hledám Employer Branding & Communication Specialist.

Náplň pozice:

  • Vytváření a správu obsahu pro různé kanály, jako jsou sociální média, webové stránky, video atd., k propagaci naší zaměstnavatelské značky a prezentaci příběhů našich zaměstnanců.
  • Plánování a provádění aktivit vnější komunikace, jako jsou události, veletrhy, univerzity s cílem přilákat a udržet talenty.
  • Rozvíjení externích komunikačních kanálů, jako jsou zpravodaje, interní události a kampaně, k podpoře zapojení zaměstnanců a jejich zarovnání.

Váš profil :

  • Kreativní myšlení a ochota experimentovat s novými nápady.
  • Týmový hráč s kolaborativním přístupem, který dokáže inspirovat lidi pro své nápady a projekty.
  • Máte rádi lidi, jste přirozeným networkerem.
  • Máte zkušenosti s grafickým designem, copywritingem.
  • Zkušenosti s úpravou fotografií a videí jsou výhodou.
  • Mluvíte česky a anglicky.

Nabízíme:

  • Podpora našeho interního HR týmu při přilákání a udržení talentů na konkurenčním trhu.
  • Široká škála benefitů, včetně možnosti projevit svou kreativitu a samostatně spravovat svou práci.
  • Home office, 5 týdnů dovolené a 5 sick days ročně.
  • Dny na dobročinnou činnost pro podporu naší komunity.
  • Neomezený rozpočet na vaše vzdělávání
  • Příspěvek na stravování, cafeteria program a měsíční příspěvek na home office.
  • Multisport karta, partnerství s různými společnostmi.
  • iPhone, osobní Office 365 License, O2 rodinné slevy.
  • Doplňkový penzijní fond

Lokalita: Praha 5

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vaši odpověď!

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV. Pokud splňujete požadavky, kontaktuji Vás zpravidla do 1–2 pracovních dnů.

Na spolupráci se těší

Luboš Verner

Recruitment Manager CE

REED Sales&Marketing&Logistics&Supply Chain

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!