Sales Representative - Full Remote

Job description

Naším klientem je etablovaná mezinárodní firma s pevným postavením na trhu v oblasti výroby tažených, loupaných a broušených tyčí z lesklé oceli.

Firma nabízí výrobky nejvyšší kvality, s vysokou přesností provedení a díky tomu mohou rozšířit své působení na český a slovenský trh, což vede ke vzniku této pozice.

REED hledá zkušeného Obchodníka, který zastřeší rozvoj obchodních vztahů na českém a slovenském trhu a stane se tak klíčovým bodem pro úspěšný rozvoj firmy.

Hlavní náplň práce:

  • Zastupování společnosti na českém a slovenském trhu
  • Navazování a rozvoj obchodních vztahů na českém a slovenském trhu
  • Organizování, příprava a účast na jednáních
  • Udržování kontaktu se zákazníky prostřednictvím různých kontaktních kanálů
  • Podpora prodejních aktivit, příprava nabídek
  • Organizování propagačních aktivit
  • Vyřizování případných reklamací
  • Spolupráce s centrálou společnosti
  • Příprava analýz trhu, kontrola konkurence (ceny, aktivity), shromažďování tržních poznatků

Požadavky:

  • Vzdělání ve strojírenství, nebo ekonomii
  • Angličtina na pokročilé úrovni
  • Minimálně 3 roky zkušeností s obchodováním s ocelovými výrobky
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Schopnost komunikovat a budovat trvalé vztahy se zákazníky
  • Schopnost rozhodovat se ve stresových situacích
  • Ochota cestovat - ČR a Slovensko
  • Kreativita, nezávislost

Nabídka:

  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Plná podpora mateřské společnosti
  • Mezinárodní prostředí
  • Služební vůz k soukromému užití a další potřebné vybavení

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!