Projektant Elektro

Job description

Společnost našeho klienta se specializuje na vývoj, výrobu a dodávky automatizovaných celků na míru se zaměřením na laserové opracování kovů, plastů a optickou analýzu.

Spolupracují nejvýznamnějšími společnostmi v průmyslu a vědě v České republice. Staví stroje a integrují do nich laserové systémy. Řeší nestandardní požadavky na optickou analýzu a používají neuronové sítě.

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Připojte se k neustále se rozvíjející společnosti a využijte možností profesního růstu a vzdělávání.

Hlavní náplň práce:

  • Navrhování technického řešení a jeho zpracování formou projektové dokumentace v oblasti průmyslové automatizace
  • Tvorba a úprava technické elektro dokumentace a napájecích rozvaděčů
  • Komunikace technického řešení se zákazníkem
  • Spolupráce na přípravě obchodních nabídek
  • Projektové řízení při realizaci zakázek
  • Specifikace technické stránky projektu
  • Spolupráce s týmem konstruktérů a programátorů
  • Komunikace s dodavateli

Nabídka:

  • Zajímavou pozici v neustále se rozvíjející společnosti
  • Práci s moderními technologiemi
  • Možnost a podpora profesního růstu a vzdělávání
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Hybridní pracovní režim – kombinace práce v kanceláři a homeoffice
  • Zázemí nové moderní budovy (fitness centrum, relaxroom, herna atd.)
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací a jazykové kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Sickdays
  • Firemní akce a teambuilding

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Znalost práce v systému Eplan
  • Praxi v oblasti projektování min. 2 roky
  • Orientace v technických normách
  • Komunikativnost a prozákaznická orientace
  • Platnou vyhlášku 50/78sb §10
  • Znalost Aj na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Termín nástupu: dohodou
Lokalita: Praha

Mikuláš Černý
Business Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Prague 1, Czech Republic
Email: Mikulas.Cerny@reed.com

Reed has all openings available on our company website: www.reedglobal.cz. You can support us on Facebook by liking www.facebook.com/RSRCCzechRepublic, where you can find more interesting information about hiring processes and news from recruitment or on LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

By answering this advertisement or sending your CV and other personal materials, you consent to the collecting, processing, and storage of your personal data in accordance with the General Data Protection Regulation (EU) 2016/679.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!