Operations Specialist

Job description

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledáma kandidáta na pozici Operations Specialist.

Náplň práce:

  • Zákaznický servis, zpracovávání přijatých objednávek
  • Práce v účetním programu, fakturace
  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Komunikace s logistikou
  • Spolupráce s dalšími odděleními – obchod, finance atd.
  • Ad hoc úkoly

Požadujeme:

  • Znalost českého a anglického jazyka
  • Uživatelská znalost MS Excel
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Aktivní přístup k řešení problémů, hledání řešení, neustále hledání toho jak věci zlepšit

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pestrou práci
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Příspěvek na sport, kulturu, volný čas
  • Kurzy, školení
  • Další benefity

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: dohodou

#operationsspecialist #customerservice #pracevPraze #Reed

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Jana Horáková
Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Email: jana.horakova@reedglobal.com

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!