Nákupčí pro potravinoví řetězec

Job description

Pro mezinárodní a úspěšnou společnost hledáme zkušeného nákupčího pro oblast sortimentu potravin i nepotravin - Nápoje

Vaše náplň práce bude:

  • Starat se o sortiment potravinářských i nepotravinářských produktů (nápoje, čerstvé zboží)
  • Zastřešit smluvní podmínky s našimi dodavateli a zajišťovat jejich dodržování
  • Plánovat a realizovat promo akce a sezónní nabídky
  • Pravidelně sledovat trh a konkurenci a optimalizovat nabízený sortiment
  • Organizovat výběrová řízení na dodavatele v souladu s naší strategií a pravidly
  • Splňovat finanční cíle pro svou kategorii - obrat, marže, rentabilita
  • Monitorovat tržní trendy a nákupní preference zákazníků

Co po vás očekáváme?

  • Praxi na pozici nákupčího, ideálně v diskontním nebo potravinářském maloobchodě
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Plynulou znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • Cílevědomost, plánovací schopnosti a samostatnost
  • Dobré vyjednávací dovednosti a schopnost dosahovat stanovených cílů
  • Flexibilitu a schopnost přizpůsobit se změnám + týmového ducha a spolupráci

Co vám nabízíme?

  • Podporu vašeho profesního růstu a rozvoje
  • odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Možnost sportovat i relaxovat díky Multisport kartám
  • Poukázky v hodnotě až 4000,- Kč
  • Kvalitní zaučení a zaškolení
  • Možnost kariérního postupu

Termín nástupu: dohodou
Lokalita: Praha - Radonice

Mikuláš Černý
Business Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Prague 1, Czech Republic
Email: Mikulas.Cerny@reed.com

Reed has all openings available on our company website: www.reedglobal.cz. You can support us on Facebook by liking www.facebook.com/RSRCCzechRepublic, where you can find more interesting information about hiring processes and news from recruitment or on LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

By answering this advertisement or sending your CV and other personal materials, you consent to the collecting, processing, and storage of your personal data in accordance with the General Data Protection Regulation (EU) 2016/679.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!