Mechanik

Job description

Hledáme kvalifikovaného a zkušeného technika s vášní pro polygrafický průmysl. Pokud máte minimálně 3 roky praxe v polygrafickém průmyslu, jako automechanik nebo údržbář produkčních výrobních linek, pak je tato pracovní příležitost určena právě vám!

Náplň práce:

  • zjišťování a odstraňování příčin poruch strojů
  • instalace nových strojů
  • příprava technických zpráv a dokumentace.

Požadavky:

  • Schopnost číst mechanická a pneumatická schémata i technické výkresy.
  • Základní znalost MS Office
  • Znalost systémů Technotrans, Kaeser a Baldwin, velkou výhodou - nikoliv podmínkou
  • Řidičský průkaz skupiny B - otevřenost k cestování s možností příležitostního přespání v lokalitě ( hotely,penziony apod. )
  • Orientace na zákazníka, schopnost týmové práce, angažovanost a zodpovědnost

Odměna:

  • Mzda až 45.000,- Kč + bonusy
  • služební vůz pro soukromé použití
  • notebook a telefon
  • Dojíždění do sídla firmy není nutné, možnost výjezdu odkudkoliv.
  • Profesní vzdělávání, sdílení zkušeností, školení

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám svůj životopis!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!