MaR Technik

Job description

 Náš klient je vedoucí společností v oboru digitální transformace řízení energií a automatizace v průmyslu, veřejných budovách, datových centrech, infrastruktuře, průmyslu a domácnostech. S jejich značkou se setkáte ve více než stovce zemí. S inovacemi na všech úrovních přináší nový přístup k energetice, automatizaci a poskytují tak svým zákazníkům přidanou hodnotu v rámci bezpečnosti, spolehlivosti, efektivity provozu, udržitelnosti a připojení. To vše je možné díky skvělým lidem a partnerům a úzké spolupráci s největší integrační a vývojářskou komunitou.

Přední společnost v oblasti elektrotechniky, otevírá dveře zkušenému technikovi v oboru měření a regulace budov!

Co vás čeká:

  • Provádění servisních zásahů na základě objednávek zákazníků v celé ČR
  • Diagnostická měření a jejich implementace
  • Preventivní servisní prohlídky
  • Reklamační servisní zásahy podle pokynů servisního koordinátora
  • Řešení mimozáručních servisních akcí
  • Podpora realizace projektů
  • Zodpovědnost za bezpečnost na pracovišti a volbu správného postupu
  • Pohotovost v předem stanovených termínech
  • Aktivní komunikace s zákazníky a členy týmu
  • Dodržování bezpečnostních směrnic a odpovědnost za svěřený majetek

Co nabízíme:

  • Zázemí špičkové nadnárodní společnosti v elektrotechnickém sektoru
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Atraktivní benefitní balíček (25 dní dovolené, sick days, stravenky, cafeterii, multisport kartu, firemní akce atd.)
  • Možnost práce z domova (home office)
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oboru Elektrotechnika
  • Minimálně 3 roky praxe jako servisní technik v oboru měření a regulace
  • Velmi dobré znalosti technologií v oblasti budov
  • Aktivní používání a orientace v řídicích systémech pro budovy včetně softwaru
  • Zkušenosti s otevřenými protokoly (Modbus, BACnet, LonTalk)
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice minimálně dle paragrafu 6 a výše
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat a pracovat v terénu

Nabízíme ti výjimečnou šanci stát se součástí našeho týmu a posunout se na další úroveň v tvé profesní kariéře. Nástup je možný ihned, tak neváhej a pošli nám svou životopis!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!