Koordinátor vývojového testování

Job description

Česká společnost mezinárodního přesahu hledá zkušené zkušební techniky, kteří se nebojí předávat své vědomosti odborníkům z celého světa!

Společnost poskytuje komplexní nabídku zdravotnických přístrojů pro celou škálu lékařských oborů. Na vývoji, výrobě a distribuci se podílí rozsáhlý počet zaměstnanců i distributorů v téměř každém koutě planety. Takto společně dokáží poskytnout ta nejkvalitnější zdravotnická zařízení do nemocničních i lázeňských zařízení na celém světe.

Náplň práce:

  • Příprava a validace testovacích metod pro firemní komponenty
  • Aktivně se podílet na vývoji/zlepšování testovacích procesů
  • Hodnotit projektové testy a na základě výstupů zefektivnit metodiku testování
  • Odborné lektorování/zaučování českých i zahraničních kolegů - nových i stávajících

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání elektro zaměření
  • Vyhláška 50, §6 minimálně
  • Mnohaletou praxi ve vývojovém/prototypovém testování elektrotech. zařízení
  • Výborné znalosti anglického jazyka slovem i písmem, minimálně B2
  • Technické myšlení a silné analytické schopnosti
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Pečlivost, zvědavost a vytrvalost

Odměna:

  • Atraktivní mzda dle dosažených zkušeností a praxe
  • Účast na vývoji technologií, které chrání i zachraňují životy a pomáhají lidem na celém světě
  • Skvělá příležitost ke spolupráci s odborníky z celého světa
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Široká škála vzdělávacích i jazykových kurzů
  • a mnohé další

Zaujala Vás nabídka? Pošlete nám svůj životopis!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!