Konstruktér - Spotřební elektronika

Job description

Náš klient je přední společností v oblasti kryptozabezpečení, která je průkopníkem jedinečné výroby bezpečnostních prvků kryptoprůmyslu.

Hledáme zkušeného strojního konstruktéra, který dokáže proměnit silné technické znalosti a kreativitu v originální řešení.

Na této pozici se můžete “vyřádit” neboť budete zodpovědní za projekty ve všech fázích vývoje produktu (od návrhu konceptů až po finální výrobu).

Zkušenost s Vývojem produktu a jeho následnou výrobou jsou pro tuto pozici klíčové.

Hlavní náplň pozice:

  • Budete zodpovědní za projekty ve všech fázích vývoje produktu (od návrhu konceptů až po finální výrobu)
  • Vytváření a údržba detailních výkresů a 3D modelů pomocí CAD, CREO
  • Pravidelná komunikace (v angličtině) s kolegy, dodavateli a zákazníky s cílem zajistit, aby produkt vyhovoval potřebám společnosti a zákazníků
  • Provádění testů pro hodnocení výkonu a životnosti produktů
  • Provádění výzkumu s cílem udržet si aktuální informace o nových technologiích, materiálech a výrobních procesech, stejně jako studie proveditelnosti a analýzy nákladů s cílem určit životaschopnost produktů

Nabídka:

  • Možnost získat část své kompenzace v bitcoinech
  • Rozpočet na profesní rozvoj (školicí programy, kurzy a workshopy dle vašeho výběru)
  • Velká flexibilita – můžete nastavit poměr mezi příchodem do kanceláře a prací z domova  Pohodlné kancelářské prostory (včetně tělocvičny, stolního fotbalu, kulečníkového stolu, PS4, 3D tiskárny atd.) s bezplatným parkováním na místě
  • Přátelské pracovní prostředí, pravidelné firemní akce a zábavná setkání
  • Další výhody jako MultiSport karta nebo tarif firemního mobilního telefonu

Požadavky:

  • Silné technické zázemí v mechanickém, hardwarovém nebo jiném příbuzném oboru spojeného s vývojem produktů a následné výroby
  • Více než 3 roky zkušeností v oblasti designu a vývoje produktů
  • Zkušenosti s CAD softwarem (např. Solidworks, Catia, Fusion 360) a tvorbou technické dokumentace
  • Schopnost vytvářet PoC (Proof of Concept)
  • Obor 3D tisku je vice než vítán
  • Znalost materiálů, výrobních procesů a inženýrských principů
  • Schopnost řídit více projektů a priorit současně
  • Komunikační dovednosti a přístup k řešení problémů, schopnost efektivně spolupracovat s kolegy, dodavateli a zákazníky
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Velkou výhodou je zájem o krypto a moderní technologie

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!