Elektrotechnik

Job description

Prosperující a stabilní společnost s dlouholetou tradicí v tiskařském průmyslu, hledá nové kolegy se zájem o nejmodernější technologie a se zájmem o péči o ně a o klienty, které je využívají.

Pravidelný růst firmy dává zaměstnancům příležitost být součástí mezinárodního týmu a spolupracovat na výrobě a distribuci velkých tiskařských strojů pro společnosti po celém Česku.

Společnost nepožaduje pravidelné dojíždění do centrály v Praze - práci je tedy možné vykonávat odkudkoliv na území Čech.

Náplň práce:

  • Kompletace tiskařských strojů u klientů v Česku ( primárně v Čechách )
  • Spouštění a oživování zařízení
  • Diagnostika, testování a odstraňování případných závad

Požadavky:

  • Vzdělání "elektro" zaměření
  • Platná vyhláška 50 §6
  • Aktivní přístup k práci
  • Rozumět montážním postupům a elektrotech. výkresům
  • Řidičský průkaz sk. B - otevřenost k cestování v Česku

Odměna:

  • Motivační mzda dle zkušeností a praxe
  • Plná mzda i v případě žádných výjezdů ( v takovém případě home office )
  • Dojíždění do sídla firmy není nutné, možnost výjezdu odkudkoliv.
  • Služební vůz i pro soukromé využití
  • Služební telefon s neomezeným tarifem a notebook
  • Profesní vzdělávání, sdílení zkušeností, školení

Reed has all openings available on our company website: www.reedglobal.cz. You can support us on Facebook by liking www.facebook.com/RSRCCzechRepublic, where you can find more interesting information about hiring processes and news from recruitment or on LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

By answering this advertisement or sending your CV and other personal materials, you consent to the collecting, processing, and storage of your personal data in accordance with the General Data Protection Regulation (EU) 2016/679.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!