Sociální dopady naší činnosti

Skupina společností Reed Group s rodinným vedením byla založena v roce 1960. Po celou dobu své existence klade velký důraz na firemní odpovědnost, sociální dopady své činnosti a má za sebou řadu úspěchů v oblasti filantropie a udržitelnosti. Naše závazky ohledně sociálních dopadů vyplývají přímo z cílů naší společnosti a jejího motta „Zlepšovat život lidí prostřednictvím práce“. Úvahy o sociálních dopadech stavíme na třech základních pilířích.

Image 2021 12 10 T12 54 22
Image 2021 12 10 T14 15 04

Reed in Partnership

Reed in Partnership je jednou ze společností skupiny Reed, poskytující služby, které mění životy lidí k lepšímu. Od roku 1998 pomohla více než 150 000 nezaměstnaným znovu najít práci, ale nezůstává jen u toho. Společnost plánuje i nadále rozšiřovat své odborné znalosti zaměřené na podporu druhých, například pro mladé lidi, kteří by rádi přešli na zdravější životní styl, nebo ty, kdo nedávno přijeli do Velké Británie a snaží se postavit na vlastní nohy.

Image 2021 12 10 T14 15 04

Strategie společnosti Reed v oblasti začleňování

K našim závazkům patří snaha o začleňování a sounáležitost s cílem zajistit, že všichni naši spolupracovníci mají možnost využít svůj potenciál bez ohledu na to, z jakého prostředí pocházejí. V roce 2019 jsme zavedli strategii začleňování na podporu osob s chráněnými charakteristikami a nadále pracujeme na zlepšování výsledků ve čtyřech ukazatelích začleňování: ženy ve vedení, zdravotní postižení, začleňování etnických menšin a LGBTQ+.

Image 2021 12 10 T14 15 04

Reed Foundation

Nadace Reed Foundation je registrovaná britská charitativní organizace. Je největším akcionářem skupiny Reed Group (s podílem 18 %), což de facto znamená, že všichni naši pracovníci pracují jeden den v týdnu pro charitu. Od svého založení sirem Alecem Reedem v roce 1972 věnovala nadace na různé charitativní účely 9,5 milionů liber.

Image 2021 12 10 T14 15 04

Platforma The Big Give

Sir Alec Reed v roce 2007 založil a financoval The Big Give, největší britskou platformu pro spolufinancování. Jejím cílem je nabídnout vyhledávač pro charitativní organizace a jednotlivcům poskytnout bezpečný způsob, jak snadno přispívat online. Od roku 2008 se díky The Big Give podařilo na dobročinné účely vybrat 156 milionů liber. Zároveň doufáme, že se nám bude dařit v dobré práci pokračovat a že dosáhneme našeho cíle 1 miliardy liber.

Image 2021 12 10 T14 15 04

Charitativní dárcovství ve společnosti Reed

Ve všech pobočkách Reed v celé zemi u našich spolupracovníků podněcujeme a rozvíjíme kulturu charitativního dárcovství. Každý měsíc podporujeme sbírky a dobročinné akce, umožňujeme našim spolupracovníkům přispívat ze své výplaty před zdaněním a povzbuzujeme je, aby vybírali peníze pro místní charitativní organizace a pomáhali lidem v místní komunitě.

Image 2021 12 10 T14 15 04

CarbonNeutral®

Environmentální politika společnosti Reed nás zavazuje k tomu, abychom snižovali emise uhlíku a udrželi si status CarbonNeutral®, omezovali množství odpadu a vyhýbali se používání jednorázových plastů. Tato iniciativa má povzbudit společnosti ze skupiny Reed k tomu, aby každoročně snižovaly emise a přispívaly k ochraně životního prostředí.

Historie společnosti Reed

General Testimonial 1

Kristýna Mikšovská

​Agentura Reed je pro nás profesionálním partnerem v oblasti náboru. Oceňujeme proaktivní přístup v rámci celého procesu a také rychlou odezvu na naše požadavky.

General Testimonial 1
Generic testimonial 2

Generic testimonial 2

Ondřej Verbo

​​Komunikace s Reed probíhala na pokročilé a profesionální úrovni již od první chvíle, kdy mne oslovila. Je vždy potěšením spolupracovat s někým, kdo ví, o čem mluví a nebojí se použít humor k odlehčení občasných stresových situací. 

Ondřej Verbo

Senior Developer

​Komunikace s Reed probíhala na pokročilé a profesionální úrovni již od první chvíle, kdy mne oslovila. Je vždy potěšením spolupracovat s někým, kdo ví, o čem mluví a nebojí se použít humor k odlehčení občasných stresových situací. 

Ondřej Verbo
Kamil Bělina

Kamil Bělina

Junior Key Account Manager

Oceňuji především profesionální přístup a rychlost informací, které mi byly zprostředkovávány.

Tomáš Berger

IT Tools & Maintenance Specialist

​Reed mi byla velmi nápomocna již od prvního okamžiku, kdy jsme se dostali do kontaktu. Představila mi nabídku práce, kterou jsem považoval za atraktivní a zároveň pro mne byla výzvou. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a podpoře před oběma pohovory se mi nakonec podařilo uspět.

Tomáš Berger
Kristýna Mikšovská

Kristýna Mikšovská

HR Consultant

Agentura Reed je pro nás profesionálním partnerem v oblasti náboru. Oceňujeme proaktivní přístup v rámci celého procesu a také rychlou odezvu na naše požadavky.

Lucie Chladová

Recruiter

Vysoce profesionální přístup, v kombinaci s jejich schopností vytvářet přátelské a příjemné prostředí pro kandidáty, je něco, co skutečně funguje – pro ně, pro nás a především pro kandidáty. Situace win-win-win je dělá vyjímečnými.

Lucie Chladová
Miroslava Ambrozova

Miroslava Ambrozova

HR & Operations Manager

Nejenže jsou schopni najít kandidáty na komplexní a vedoucí pozice v oblasti IT, vícejazyčných pozic a oblasti Financí, ale také celková komunikace a porozumění hodnotám a kultuře naší firmy je vynikající. Profily kandidátů, zaslané společností Reed, jsou relevantní a všichni kandidáti jsou perfektně informováni o obsahu dané role a struktuře a plánech naší společnosti.

1960

Skromné začátky

​Společnost Reed byla založena 7. května 1960 a její první sídlo se nacházelo v ulici Kingsley ve čtvrti Hounslow v západním Londýně. Na počátku 60. let 20. století se společnost REED etablovala jako průkopník specializovaných náborových služeb, které zásadně proměnily trh s náborovými službami ve Velké Británii.

1960
1972

1972

Vzděláním k úspěšné kariéře

​V zámečku Cotswolds zakládá Sir Alec Reed školu Reed Business School, která funguje jako vzdělávací centrum pro pracovníky společnosti REED a nabízí také pobytové kurzy pro studenty účetnictví. Reed Business School byla dokonce zařazena do seznamu nejkrásnějších míst pro studium na světě.

1988

Budování základů

​Nadace Reed Foundation získala 18% podíl ve skupině společností Reed Group a v následujícím roce založila společnosti Ethiopiaid a Womankind Worldwide.

1988
1995

1995

Online revoluce

​REED se stal první náborovou agenturou ve Velké Británii, která se prezentovala na internetu. Webový server reed.co.uk je britskou jedničkou na trhu práce a stal se také jedním z největších platforem s pracovními nabídkami v Evropě, kterou využívá 85 % ze 100 největších náborových agentur ve Velké Británii.

1996

Reed Learning

​V roce 1996 se společnost Reed Learning stala jedním z předních britských poskytovatelů podnikového vzdělávání. Byla prvním poskytovatelem, který zahájil ekologicky zaměřené vzdělávací kurzy, stala se exkluzivním partnerem společnosti Google v oblasti školení a získala několik národních ocenění za školení. Nyní jsou na webu reed.co.uk k dispozici tisíce online vzdělávacích kurzů.

1996
1998

1998

Od sociálních dávek k práci

Společnost Reed in Partnership byla založena v roce 1998 jako jeden z prvních poskytovatelů služeb podpory zaměstnanosti ve Velké Británii s jedinou pobočkou v Hackney. Dnes tato společnost nabízí služby po celé Velké Británii a naplňuje své poslání: pozitivně měnit životy lidí a komunitních společenství.

2007

Platforma The Big Give

​The Big Give je nezisková platforma, která umožňuje charitativním organizacím znásobit dary od svých příznivců. Od jejího spuštění v roce 2007 se díky možnosti spolufinancování podařilo získat více než 156 milionů liber na tisíce prospěšných projektů. ​

2007
2008

2008

Společnost Reed se stává globálním hráčem

​V roce 2008 dosáhl organický růst společnosti Reed dalšího milníku, který znamená, že šíříme hodnoty naší rodinné společnosti v globálním měřítku. Vůbec poprvé společnost Reed otevřela mezinárodní pobočky v Turecku, na Maltě, v České republice, Maďarsku a Jižní Koreji.

2020

60 let a další přibývají

​V květnu 2020 společnost Reed oslavila 60 let od svého založení. Po celých 60 let naší existence (přičemž ještě mnoho dalších let přijde) si stále udržujeme vedoucí postavení v oblasti náboru zaměstnanců a poskytujeme nejlepší řešení a rozsáhlé znalosti v tomto oboru. Během posledních sedmi dekád se společnost Reed organicky rozrostla a stala se jednou z největších personálních agentur na světě, v níž se zformoval neuvěřitelně silný tým více než 3 400 spolupracovníků, působících v mnoha pobočkách.

2020
2021

2021

Franšízová partnerství se společností Reed

​V tomto roce jsme se pustili do nejnovější aktivity zaměřené na partnerství. Cílem franšízových partnerství se společností Reed je sdílet znalosti a zkušenosti s partnery v zahraničí. Za pomoci našich zkušených členů týmu se naši noví mezinárodní partneři vydávají na cestu náborových aktivit, která – jak doufáme – bude stejně dlouhá a plodná jako cesta společnosti Reed.