Zákaznický servis s maďarštinou

Mluvíte maďarsky a rádi byste tuto schopnost využili v interakci se zákazníky? Máte dobré komunikační schopnosti a rádi se učíte nové věci?

Pro našeho klienta v Brně hledáme nového člověka na pozici v zákaznickém servisu, který bude pečovat o maďarsky mluvící zákazníky prostřednictvím e-mailů, telefonu a e-shopu. Vaší náplní práce bude zpracovávat objednávky, ověřování dostupnosti firemních produktů, řešení reklamací a vratek materiálu atd.

Jedná se o mezinárodní firmu s letitou historií a stabilitou na trhu. Tady v Brně má firma menší tým, který sídlí v moderních kanceláří.

Tato pozice je super příležitostí pro někoho, kdo má minimální pracovní zkušenosti a základní znalosti anglického jazyka. Je to dobrou příležitostí i pro maminky vracející se po mateřské dovolené, které potřebují prvního půl roku zkrácený úvazek.

Náplň práce:

  • zpracování objednávek od zákazníků a ověřování dostupnosti produktů firmy,

  • organizace dodávek,

  • kontrola a dodržování kreditu a splatnosti zákazníků,

  • řešení reklamací a vratek materiálu,

  • zajištění řešení požadavků zákazníků firmy ve spolupráci s dalšími odděleními společnosti – transport, sklad, výroba, marketing, technické oddělení,

  • smluvní dokumentace,

  • podpora chodu kanceláře.

Požadavky:

  • maďarština na komunikační úrovni,

  • základní znalosti angličtiny,

  • ukončené středoškolské vzdělání,

  • dobré komunikační dovednosti,

  • výhodou, ale ne podmínkou je praxe v oblasti zákaznické podpory nebo logistiky.

Benefity:

  • 25 dní dovolené + 2 dny "sick days",

  • Straveky,

  • možnost občasné práce z domu,

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti,

  • moderní kanceláře a malý kolektiv.

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám vaše CV a my vás budeme kontaktovat.

Na spolupráci se těší
Lenka Bugnerová, REED – MSS
+420 778 885 854; Lenka.Bugnerova@reed.com