Warehouse & Distribution Specialist CEE

Popis práce

Staňte sa súčasťou úspešnej medzinárodnej kozmetickej spoločnosti! Momentálne hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Warehouse & Distribution Specialist CEE. Budete zodpovední za dosiahnutie optimálneho výsledku OTIF / DIFOT u zákazníkov v regióne CEE, budete sa starať o kontrolu kvality u logistických partnerov a aj riadiť proces vrátenia tovaru. Ďalej budete zodpovední za oblasť dopravy.

Vaša náplň práce:

  • Zodpovednosť za dosiahnutie optimálneho OTIF – riadenie prichádzajúcich a odchádzajúcich dodávok v správnom čase a množstve
  • Zabezpečenie nákladovo efektívneho toku materiálov a výrobkov
  • Kontrola kvality u logistických partnerov (riešenie problémov, komunikácia so zákazníkom, sledovanie vyťaženosti paletových plnení, kontrola kvality odchádzajúcich výrobkov)
  • Riadenie procesu vrátených a poškodených výrobkov (analýza škôd, vrátenie do skladu, prebal, zošrotovanie)
  • Podpora VAS (dostupnosť, kontrola kvality, zlepšovanie)
  • Zaistenie distribúcie (monitorovanie procesov prichádzajúcich a odchádzajúcich dodávok a ich optimalizácia, riešenie problémov s distribúciou, kontrola faktúr)
  • Ad-hoc projekty v oblasti kontroly kvality, inventarizácie tovaru, analýz

Váš profil:

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti skladovania a distribúcie so zameraním na OTIF
  • Skúsenosť so SAPom
  • Plynulá znalosť slovenského jazyka, pokročilá znalosť anglického jazyka (nemčina je výhodou)
  • Ochota dochádzať do skladu za Bratislavou – Senec

Spoločnosť ponúka:

  • Zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Finančné ohodnotenie min. 1 800 EUR
  • Možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť
  • Ďalšie nefinančné benefity (Multisport karta, stravenky, 5 týždňov dovolenky,...)

Lokalita: Bratislava / Senec
Termín nástupu: na základe dohody

Pokiaľ Vás zaujala táto pracovná príležitosť a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, neváhajte ma kontaktovať a zašlite mi Vaše CV. Pokiaľ spĺňate požiadavky, kontaktujem Vás do 1-2 pracovných dní.

Na spoluprácu sa teší
Luboš Verner
Executive Recruitment Consultant CZ&SK
REED Sales&Marketing

Všetky pozície obsadzované REEDom zároveň nájdete na našej webovej stránke www.reedglobal.cz. Podporte nás svojím likom na Facebooku a získate tak aktuálne informácie z trhu ako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1 ako správca, spracovávať Vami poskytnuté (či z verejných zdrojov získané) osobné údaje.

show
#6fcfe1
Woman thinking and looking to the right

Vyjádřete svůj názor v našem Průzkumu mezd 2024

a předběžně se zaregistrujte a získejte ZDARMA digitální kopii Průvodce mzdami 2024