Vedoucí operativního nákupu

Popis práce

Team leader týmu nákupčích

Jste rádi, když je výsledek vaší práce vidět? Baví Vás dynamické prostředí nákupu ve výrobní firmě? Chcete vést a rozvíjet menší, dobře fungující, tým nákupčích?

Pokud se v tom vidíte, pak se Vám bude líbit tato pozice! Neváhejte a pošlete mi svůj životopis v angličtině!

Co potřebujete umět a mít:

  • Zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti- operativní, či strategický nákup
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni- nedělá vám problém se domluvit anglicky (min. B2)
  • Znalost práce v MS Office, zkušenost z práce s ERP, nebo MRP systémy
  • Zkušenost s přímým vedením týmu- nemusí být v nákupu
  • Schopnost organizace práce a prioritizace úkolů
  • Schopnost práce v dynamickém prostředí s nutnou mírou flexibility a asertivity

Náplň práce:

  • Budete mít na starost efektivitu týmu nákupčích a jejich vedení k plnění KPI
  • Řízení objednávek a správa dodavatelských vztahů ke splnění stanovených KPI
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Budete součástí procesu výběru a schvalování dodavatelů
  • Účast na poradách a reporting výsledků týmu
  • Řešení eskalací v případě nutnosti

Na co se můžete těšit:

  • 5 týdnů dovolené
  • Prostředí perspektivní nadnárodní firmy, která stále roste
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Multisport kartu
  • Jazykové kurzy
  • A mnoho dalšího…

Místo pracoviště: Brno

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Jestli Vás pozice alespoň trochu zaujala, určitě mi neváhejte poslat životopis v angličtině, rád s Vámi vše proberu.

Benjamín Nevěčný, REED – Engineering

+420 602 780 613; Benjamin.Nevecny@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.