Tester / Python Developer

Popis práce

 PYTHON DEVELOPER / TESTER

Náš klient se zabývá vývojem a výrobou systémů pro řízení a automatizaci tramvajové a trolejbusové dopravy. Aktuálně pracuje na zlepšení procesu testování vyvíjených elektronických výrobků a kompletních řídících systému na bázi PLC.

Hledáme tedy kolegyni nebo kolegu do týmu testerů, který by pracoval na vývoji testovací platformy pro tyto výrobky.

Náplň práce:

  • vývoj nové generace testovací aplikace pro automatizované testy řídících systémů a elektronických jednotek – testy reálného HW
  • tvorba testovacích skriptů v jazyce Python a jejich implementace
  • spolupráce s test inženýry a vývojáři na tvorbě testovacích specifikací a zavádění testerů do výroby

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ s praxí min. 2 roky na obdobné pozici
  • dobrou znalost jazyka Python
  • alespoň základní znalost SQL a Git
  • základní znalosti obvodové elektroniky a obsluhy přístrojové měřící techniky
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • zodpovědná a tvůrčí osobnost

Výhodou:

zkušenosti s automatizovaným testováním HW
znalost PLC (používáme B+R)

Nabízíme:
jistota zaměstnání v zavedené společnosti
5 týdnů dovolené
13. plat podle výsledků společnosti
prostor pro osobní růst a kreativitu
cafeterie
stravenky
jazykové kurzy
příspěvek na životní a penzijní připojištění
příspěvek na MultiSport kartu
další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky