System Architect pro elektrovozidla

 Naším klientem je společnost, jenž nabízí řešení ve vývoji elektrifikace vozidel. Svou činností tak pomáhá některým z nejprestižnějších světových automobilových značek více rozvíjet svou mobilitu. Společnost sdružuje průkopníky nových a vzrušujících elektrifikačních technologií díky čemuž se jí dostalo mnoho ocenění za její projekty. Díky integraci nejmodernějších ultra-vysokorychlostních elektromotorů a generátorů, pokročilé výkonové a řídicí elektroniky a sofistikovaného řídicího softwaru, se stala jednou z předních světových společností, která cílí na bezpečnější, čistší a efektivnější svět v pohybu.

Náplň práce:

  • Definování základní vlastnosti budoucích systémů
  • Technická odpovědnost za vývoj a integraci systému
  • Analyzovat systémové požadavky na elektr. trakční pohon
  • Dekompozice systému a systémových funkcí na subsystémy a komponenty
  • Spolupracovat na R&D, mentoring kolegů z týmu
  • Ověřování funkčnosti systému, řešení technických problémů
  • Spolupráce s E-Power Train týmem na vývoji a dalšími odděleními.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektronika / mechatronika
  • Zkušenost na podobné pozici v automotive / aerospace - minimálně 5 let, nejlépe 10 let
  • Rozsáhlé znalosti konstrukce elektrických trakčních pohonů
  • Znalosti elektr. a mechanické konstrukce elektrovozidel, ECU, komunikační protokoly ad.
  • Zkušenosti s modelováním ( UML, SysML, ad.)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Schopnost rozhodovat, rozeznávat slabiny ad.
  • Cílevědomá a nezávislá osobnost se zaměřením na výsledek
  • Vedení týmu přibližně 5 lidí

Odměna a benefity:

  • Motivační mzda
  • Odměny za doporučení zaměstnance
  • Cafeteria a flexipassy
  • Multisport karta
  • Zvýhodnění mobil. tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění do 3% průměrné mzdy
  • Dovolená 25 dní
  • Homeoffice 2 dny/týden
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Sportovní aktivity - fitness, jóga, fotbal i florbal, mnohé další
  • Vzdělávání a workshopy - možnost kariérního růstu a vývoje
  • Team buildingy
  • Neformální pracoviště
  • a mnohé další...

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis v anglickém jazyce!