SW Engineer for PLC

Pro mezinárodně úspěšnou firmu aktuálně hledáme 2 specialisty v oblasti Průmyslové Automatizace - PLC.

Tyto příležitosti jsou vhodné pro anglicky mluvící specialisty, kteří se nezaleknou občasného cestování.

Primárně hledáme top talenty, kteří mají:

  1. SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
  2. Vyhl. 50/78 Sb. Min. §6 nebo NV 194/2022 Sb. §6
  3. Zkušenosti s programováním řídících systémů - PLC (Siemens i jiné)
  4. Plynulý anglický jazyk

Úkony:

  • Řešení různých technických problémů řídicích systémů
  • Pomoc zákazníkům analýzou a simulací jejich problémů na interních simulátorech nebo se skutečnými motory v lokálním testovacím centru
  • Účastí na globálních projektech
  • Se zákazníky a distributory budete komunikovat e-mailem, telefonicky nebo dokonce osobně při návštěvách skutečných instalací po celém světě.
  • Oživení čerstvě sestavených strojů (SW+HW)

Nabídka:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání s nejmodernější technologií
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace
  • Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Další firemní odměny
  • Dovolená 25 dní

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás prosím neváhejte oslovit s anglickou verzí Vašeho životopisu.