SAP MES User

Naším klientem je leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky a s připravovanými projekty a dynamickým růstem společnosti vznikají neustále nové perspektivní pozice v tom nejmodernějším prostředí se zaručeným kariérním růstem a mezinárodně uznávanými certifikacemi.

Nepropásněte tuto skvělou příležitost se připojit pod křídla skvělého zaměstnavatele, který se o své zaměstnance skutečně stará.

SAP MES Key User

Náplň práce:

  • Odpovědnost za optimální systémové řízení výrobního a logistického procesu firmy
  • Koordinace a řízení užívání systému SAP MES a odstranění případných problémů
  • Koordinace správného zadávání dat do QAD při změnových řízeních a nových projektech
  • Odpovědnost za vyhotovení měsíčních reportů a požadovaných kalkulací
  • Školení pracovníků a seznamování s novými funkcionalitami systému
  • Příprava souvisejících podkladů - pracovní postupy, směrnice, podklady pro certifikaci apod.
  • Aktivní řešení problémů spojených s MES na výrobních linkách
  • Komunikace s externími firmami

Požadavky:

  • Velmi dobrá znalost SAP ( znalost MES silnou výhodou )
  • Znalost logistických a výrobních procesů, optimalizace výroby, sklad. hospodářství
  • Znalost implementace nových systémových procesů
  • Anglický jazyk minimálně B1
  • Dobré komunikační a analytické dovednosti, koncepční schopnosti
  • Odpovědnost, pečlivost, samostatnost i týmová práce

Odměna:

  • Motivační finanční ohodnocení dle získané praxe
  • Roční a vánoční bonusy
  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy na dovolenou do 25%
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek k penzijnímu/životnímu pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání ( 75% hrazeno firmou )
  • Kvalitní stravování v podniku – zdarma
  • Cafeteria a mnohé další

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis v anglickém jazyce.