SAP KEY USER - PP + SD

Naším klientem je výrobce a vývojový dodavatel plastových dílů pro automobilový průmysl s více než 60letou tradicí. Váženými zákazníky jsou TPCA, PSA, BMW, Škoda-Auto či VW. Závod má téměř 1000 kmenových zaměstnanců.

Závod prochází rozšířením a rozsáhlou rekonstrukci a nabízí proto nové a moderní pracovní prostředí.

Hledáme zkušeného kandidáta - či kandidátku na pozici SAP Key User se zkušenostmi s PP a SD modulu SAP.

Pokud nemáte zkušenosti přímo s PP a SD, i tak o Vás máme zájem :)

Náplň práce:

  • Správa kmenových dat a materiálu (odbyt, data pro řízení výroby)
  • Klasifikace materiálu (JIS procesy)
  • Správa kmenových dat zákazníka, partnerské funkce
  • Dodávky, přepravy
  • Správa a údržba JIS procesů
  • Zastřešení EDI tok směrem k zákazníkovi
  • Správa kusovníků
  • Správa výrobních verzí, pracovních postupů výrobních prostředků a pracovišť
  • Plánování (krátkodobé, dlouhodobé, kapacitní)

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Dobrá znalost problematiky SAP modulu SD, PP
  • Zodpovědný a samostatný přístup
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabídka:

  • Nadstandardní platové očekávání
  • flexibilita - HO
  • 13. a 14. plat
  • Moderní pracovní prostředí + závodní stravování.
  • Jistotu stabilního a prosperujícího zázemí firmy

Jedná se o nově vytvořenou pozici a v případě zájmu prosím neváhejte odpovědět spolu s Vaším životopisem.

Těšíme se na spolupráci