Sales Manager - Automation

Náš klient je vedoucí společností v oboru digitální transformace řízení energií a automatizace v průmyslu, veřejných budovách, datových centrech, infrastruktuře, průmyslu a domácnostech. S inovacemi na všech úrovních přináší nový přístup k energetice, automatizaci a poskytují tak svým zákazníkům přidanou hodnotu v rámci bezpečnosti, spolehlivosti, efektivity provozu, udržitelnosti a připojení.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních případů na území ČR
  • Nabízení uceleného technického řešení v oblasti průmyslové automatizace a řídících systémů
  • Spolupráce při tvorbě obchodních nabídek pro automatizační projekty a robotická řešení, ve spolupráci s vedoucím oddělení robotizace a průmyslové automatizace

Požadujeme:

  • Technické vzdělání, případně relevantní praxi v oblasti průmyslové automatizace a řídících systémů
  • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce zaměřeného na dodávku technických řešení
  • Zkušenosti s tvorbou kalkulací a vyhodnocováním zakázek
  • Ekonomický přehled o přímých a nepřímých výrobních nákladech
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Zaškolení do portfolia společnosti
  • Tým odborníků, na které se můžete v případě potřeby obrátit pro radu
  • Atraktivní distribuční oblast se stávajícími zákazníky a s perspektivním rozvojovým potenciálem
  • Volnost a samostatnost v rozhodování
  • Auto i k soukromým účelům
  • Motivační systém odměňování se zajímavou fixní složkou

Místo výkonu práce je Praha, nicméně zaměstnavatel nevyžaduje každodenní ducházku do kanceláře.

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost neváhejte odpovědět Vaším životopisem v AJ