Receptionist

Pro našeho klienta, mezinárodní prestižní společnost se sídlem na Praze 5, v současnosti hledáme novou posilu na pozici Recepční. Recepční podporuje členy týmu v administrativních a operativních záležitostech. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na DPČ na 20 hodin týdně. Recepce je v pracovních dnech otevřená od 7:00-19:00, budete se střídat s 2 dalšími kolegy.

Náplň práce:
• zabezpečení plynulého chodu recepce a servis kanceláře
• komunikace - vyřizování telefonátů a e-mailové pošty, předávání vzkazů
• korespondence - vyřizování příchozí a odchozí pošty
• zpracování statistik a reportů na měsíční bázi
• obsluha meetingů, péče o hosty
• spolupráce při zajišťování místních i zahraničních služebních cest zaměstnanců

Ideální kandidát/ka:
• AJ na komunikativní úrovni, IJ výhodou
• PC - dobrou znalost MS Office
• zkušenosti v oblasti administrativy / back office / office managementu
• profesionální jednání a vystupování
• organizační, komunikační schopnosti a proaktivní jednání
• spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a loajalitu
• smysl pro pořádek

Náš klient nabízí:
• zajímavou a zodpovědnou práci v mezinárodní společnosti
• flexibilní pracovní dobu na základě dohody o pracovní činnosti
• možnost získání rozmanitých zkušeností v mezinárodním prostředí
• zaměstnanecké výhody

Lokalita: Praha

Termín nástupu: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Jana Sitárová

Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkope 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

www.linkedin.com/in/jana-sitar

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO:28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.