Project planning and control specialist with German

Mluvíte německy a baví Vás práce s lidmi? Chcete získat zkušenosti z prostředí mezinárodní společnosti? Láká vás práce v administrativě a oblasti financí, ale rádi byste u ní využili i cizí jazyk ? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Ostravě, hledáme kolegu na pozici Project planning and Controlling Specialist with German.

Na této pozici budete v úzké komunikaci s projektovým inženýrem v oblasti řízení projektů a realizace servisních projektů. Budete denně pracovat se systémeam SAP, budete hovořit německy/anglicky s projektovým týmem a koordinovat průběh projektu od jeho založení po doručení. Budete součástí Švýcarského projektového týmu.

Co bude Vaším úkolem:
• Správa projektu a zadávání objednávek v systému SAP
• Zodpovědnost za podrobné plánování a kontrolu projektových nákladů
• Sledování skutečných nákladů a výnosů oproti budgetu
• Aktivní komunikace se zákazníkem
• Podpora projektového inženýra
• Shromažďování dat pro fakturaci
• Příprava a vystavování faktur

Koho hledáme:
• Máte SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický/finanční obor)
• Hovoříte německy a anglicky na komunikační úrovni (emailová komunikace a ústní komunikace)
• Znalost SAP výhodou
• Nebojíte se technického prostředí
• Máte cit pro detail a baví Vás práce s čísly

Na co se můžete těšit?

• Roční finanční bonus
• Flexibilní pracovní doba
• 25 dní dovolené
• Každoroční revize mezd
• Možnost práce z domu
• Finanční příspěvek na práci z domu
• Multisport karta, aj.

Místo pracoviště: Ostrava

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Pokud vás pozice zaujala, neváhejte se zde přihlásit, nebo mi zaslat svůj životopis v angličtině na email.

Těším se na spolupráci!

Ivana Hřebačková, REED – MSS
+420 720 964 056; ivana.hrebackova@reed.com