Process Engineer Lead

Máte bohaté zkušenosti z oblasti procesního inženýrství, s vedením lidí / koordinováním projektů a v automotive prostředí se pohybujete už nějakou dobu? A zároveň vše dokážete vykomunikovat v angličtině?

Pak pojďte vést a mentorovat stabilní tým procesních inženýrů, kteří jsou zapálení pro svou práci!

Jedná se o pozici ve výrobní společnosti, konkrétně v divizi automotive, kde dodávají různá řešení pro kamiony.

Vaším úkolem bude:

  • Vést a koučovat tým procesních inženýrů
  • Být jim supportem a zajistit hladký výrobní proces
  • Sledovat a vyhodnocovat KPIs
  • Vést projekty (obměna linek, transfery)
  • Podílet se na auditech

Co Vám firma nabízí:

  • Zázemí mezinárodní společnosti se silnou pozicí na trhu
  • Různorodé technologie a spolupráci s ostatními vedoucími napříč všemi divizemi
  • Volnou ruku v řízení týmu a projektů
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a pravidelné odměny
  • Profesní rozvoj a školení
  • Jazykové kurzy zdarma v rámci pracovní doby
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na při/pojištění
  • Multisport kartu
  • a další benefity

K této pozici je nezbytné mít:

  • Bohaté zkušenosti z pozice Procesní inženýr
  • Zkušenost s vedením lidí / koordinováním projektového týmu
  • Angličtinu na výborné úrovni
  • Být proaktivní (ochota problémy řešit) a flexibilní

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / Dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás pozice zaujala, budu se těšit na Váš životopis v angličtině a komunikaci s Vámi.

Benjamín Nevěčný, REED – Engineering

+420 602 780 613; Benjamin.Nevecny@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.