Operations Manager

Náš klient je lídrem v nákupu a prodeji kompozitních materiálů pro další zpracování s bezkonkurenční udržitelností a neustálým zkvalitňováním služeb.

Hlavní náplň pozice:

  • Zajistit, aby podnikání bylo v souladu se všemi příslušnými environmentálními předpisy a požadavky na podávání zpráv na místní, státní a národní úrovni.
  • Zajištění adekvátního spojení a plnění operačních plánů prostřednictvím každodenní komunikace a týdenních schůzek
  • Zastřešení auditů kvality ve spolupráci s Global Quality Managerem
  • Řízením obchodních operací a zajišťovat, že fungují v souladu se standardy společnosti a dodržují a dodržují všechny místní, státní a národní zákony a předpisy, mimo jiné včetně životního prostředí a zdraví a bezpečnosti.
  • Operativní dohled a zajištění reporting z departmentů Kvality, Zákaznického servisu, BOZP apod.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v příbuzném oboru
  • Minimálně 1 rok předchozí praxe v provozu / strojírenství Požadované znalosti, dovednosti a schopnosti:
  • Plynulá čeština a angličtina (slovem i písmem
  • Znalost používání Microsoft Office (Excel, PowerPoint a Word)
  • Silné vůdčí schopnosti a prokázané zkušenosti s rozvojem zaměstnanců
  • Praktický přístup ke všem úkolům
  • Schopnost zaujmout proaktivní přístup k překonání výzev a dosažení výsledků

Nabídka:

  • Motivující platové ohodnocení + široké firemní benefit
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Mezinárodně uznávaná školení
  • Pestré mezinárodní prostředí

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás prosím neváhejte kontaktovat s anglickou verzí Vašeho životopisu.

Těšíme se na spolupráci!