Logistics Disponent

Naším klientem je leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky a s připravovanými projekty a dynamickým růstem společnosti vznikají neustále nové perspektivní pozice v tom nejmodernějším prostředí se zaručeným kariérním růstem a mezinárodně uznávanými certifikacemi.
Nepropásněte tuto skvělou příležitost se připojit pod křídla skvělého zaměstnavatele, který se o své zaměstnance skutečně stará.
Aktuálně hledáme logistického disponenta pro moderní závod, který se bude podílet na plánování objednávek materiálu a kontrole materiálových toků.
Hlavní náplň práce:
Řízení materiálových toků do výroby
Kontrola a řízení nakupovaných dílů a komponentů
Komunikace s dodavateli ohledně stavu objednávek
Správa dat v systému SAP
Nabídka:
Motivují platové ohodnocení
Další možnost kariérního i finančního růstu
Bohatý bonusový program
Požadavky:
Praxi na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti
Komukativní AJ, nebo NJ
Zkušenost s dodavatelskými audity velkou výhodou!