Lean Manager - Automotive

Náš klient je celosvětově působící společností se sídlem ve švýcarském St. Gallenu. Česká společnost Lokální pobočka. byla založena roku 1991 se zaměřením na slitiny hliníku pro díly karoserie, řízení a agregátů různých sérii především pro automobilový průmysl. Na 80% výroby je vyváženo do zahraničí a zbývající podíl je dodáván zákazníkům v České republice.

Lean Manager

Náplň Práce:

  • Návrh nových pracovních postupů na zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce v rámci organizace
  • Kontrola úspěšnosti nástrojů průmyslového inženýrství v organizaci
  • Optimalizace a standardizace výrobních a nevýrobních procesů v organizaci
  • Identifikace a eliminace plýtvání v procesech organizace
  • Provádět kalkulace finanční návratnosti přijatých opatření

Požadavky:

  • Ideálně VŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti v roli Lean Specialisty
  • Zkušenosti v Automotive prostředí
  • Znalost anglického jazyka min. naB2
  • Aktivní komunikace, smysl pro detail, schopnost samostatně se rozhodovat, selský rozum.
  • Velkou výhodou znalosti principů a nástrojů pro zefektivnění výroby a celkově procesů
  • Řidičské oprávnění sk.B

Benefity:

  • Příspěvky na stravování, cestovné
  • Volnočasové poukázky
  • Odměny při nízkém počtu absence
  • Vánoční odměny
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Vzdělávací system
  • Dovolená navíc
  • Příspěvky na životní pojištění