Junior Finance Manager

Pro soukromou investiční společnost v Praze momentálně REED hledá kandidáty na pozici Junior Finance Manager. Máte zkušenosti s controllingem, auditem a konsolidací? Jestli ano, neváhejte a zašlete mi své CV!

Co budete dělat:
• finanční správa holdingových společností
• spolupráce s účetními, daňovými poradci, auditory včetně koordinace auditních procesů
• spolupráce při řízení konsolidace skupiny (včetně přípravy a review reportingových balíčků), komunikace a spolupráce s portfoliovými společnostmi
• příprava finančních analýz či korporátních dokumentů

Váš ideální profil:
• VŠ vzdělání, prax 3 roky v controllingu/auditu
• zkušenost z BIG4 velkou výhodou
• znalost českých účetních standardů
• plynulá angličtina, znalost MS Excel

Náš klient nabízí:
• prostředí stabilní a silné finanční skupiny
• možnost uplatnit a rozvíjet své dovednosti a podílet se na finančním řízení investičních projektů skupiny napříč Evropou
• příjemný a dynamický mladý kolektiv
• reprezentativní kanceláře v samém srdci Prahy
• telefon i notebook k soukromému využití
• 25 dnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, notebook

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Jana Sitárová
Recruitment Consultant
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.