Inženýr nástroje životního cyklu produktu – automotive

Pro mezinárodní společnost, která působí v automobilovém průmyslu, hledáme člověka, který se připojí k novému R&D oddělení a bude věnovat nástroji životnímu cyklu produktu.

Máte zkušenosti z oddělení vývoje nebo projektového managementu? Rozumíte nástroji životního cyklu produktu? Pak čtěte dále a budu se těšit na Váš životopis a vše společně probereme.

Čekají Vás zajímavé projekty a stabilní práce ve výborné společnosti.

Vaším úkolem bude:

  • Spolupracovat s oddělením systémového inženýrství a testováním produktu
  • Optimalizovat různé procesy v rámci těchto oblastí
  • Sumarizovat informace
  • Být klíčovou osobou pro nástroj životního cyklu produktu
  • Školit zaměstnance na nástroje systémového inženýrství
  • Sledování ukazatelů a vyhodnocování dat

Co k této práci potřebujete?

  • Technické VŠ vzdělání / několik let praxe na obdobné pozici
  • Znalost nástroje životního cyklu produktu
  • Zkušenost z vývoje / projektového managementu
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti z oblasti automotive – velkou výhodou

Společnost nabízí:

  • Podílet se na zajímavých projektech celosvětového měřítka
  • Být součástí firmy, která je jedničkou ve své oblasti
  • Zajímavé finanční ohodnocení a pravidelné bonusy
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Kariérní rozvoj a růst
  • Pohodovou a otevřenou firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu a Home Office
  • Využití jazykových kurzů
  • Příspěvek na bydlení, stravování, životní události
  • a další

Místo pracoviště: Žilinský kraj

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Veronika Grosová, REED – Engineering

+420 601 321 464, Veronika.grosova@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.