HR Business Partner

Leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky hledá novou posilu na pozici HR Business Partner a REED mu pomáhá najít ty pravé kandidáty/tky. Máte zkušenosti v HR z technické společnosti? Pokud ano, hledáme právě Vás, určitě se ozvěte!

Co Vás čeká:
• aktualizace a správa aktuálních pracovních míst, organizování a provádění výběrových řízení a náboru, zpracování pracovně-právních dokumentů (vznik, průběh, konec PP)
• zajišťování HR aktivit potřebných pro nástup a zaškolení nových pracovníků v souladu s českou legislativou a požadavky společnosti
• aktivní podílení na vytváření a zavádění funkčních koncepcí HR procesů v oblasti hodnocení, odměňování, motivace a stabilizace pracovníků, prezentování výsledků své práce HR managerovi / Senior HR Managerovi
• udržování a dohlížení nad pracovně-právními vztahy v rámci společnosti, aktivní předcházení potížím a řešení v rámci Zákoníku práce a interních směrnic
• zajišťování informovanosti a komunikace v rámci celého závodu i externě, také funkčních smluvních závazků s externími poskytovateli služeb v oblasti HR

Váš profil:
• praxe nejméně 2 roky (technické zázemí, pozice v HR)
• znalost personalistky, orientace v pracovním právu
• podrobná znalost všech HR procesů, zkušenosti s náborem, znalost motivačních systémů
• samostatnost, pečlivost, odpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů
• znalost angličtiny na úrovni B2

Náš klient nabízí:
• 5 týdnů dovolené, kvalitní obědy zdarma, cafeteria
• příspěvek na dojíždění, životní/penzijní pojištění
• roční a vánoční bonus, bonus na dovolenou
• příspěvek na jazykové vzdělávání až do 75%
• možný částečný home office

Lokalita: Plzeňský kraj
Termín nástupu: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Jana Sitárová
Recruitment Consultant
Slovanský dům, Na Příkope 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
www.linkedin.com/in/jana-sitar

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO:28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.