HR Associate

Pro našeho klienta hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici HR Associatte.

Jedná se o nabídku do přátelského týmu specialistů, pracujících ve výrobní mezinárodní společnosti .

Hledáme zkušenou osobu s nadšením pro práci a kreativními nápady vedoucí k inovacím a celkovému zlepšování HR procesů.

Náplň práce:

  • Úzká spolupráce s manažery a zodpovědnost za svěřený úsek zaměstnanců
  • Monitorování a identifikace personálních potřeb firmy
  • Tvorba strategie při dosahování stanovených cílů společnosti
  • Aktivní tvorba nápadů na řízení HR procesů a projektů
  • Orience v novelách zákoníku práce
  • Hodnocení, motivace a rozvoj zaměstnanců
  • Správa interního HR systému
  • Správa svěřených VŘ
  • HR reporting

Co náš klient očekává:

  • Vysokoškolské vzdělání nejlépe v oboru personalistiky
  • Předchozí zkušenost z HR procesy, nejlépe z výrobní společnosti (min.2 roky)
  • Znalost zákoníku práce
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost empatie, vyjednávací schopnosti, schopnost asertivního jednaní
  • Perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem + angličtina úroveň B2
  • Proaktivní přístup k práci a novým trendům v oboru
  • Pokročilá znalost MS Excelu a znalost MS Office

Co náš klient může nabídnout Vám:

  • Dynamické prostředí mezinárodní společnosti
  • Různorodou a zajímavou práci
  • Školení a jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Multisportkarta
  • Bezplatná kyvadlová doprava z centra Brna
  • 5 týdnů dovolené

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám vaše CV a my vás budeme kontaktovat.

Na spolupráci se těší
Sabina Kasanová, REED – MSS
+420 720 078 741; sabina.kasanova@reed.com