Commercial Controller

Úspěšná FMCG společnost v Praze obsazuje pozici Commercial Controller a REED ji pomáhá najít ty nejvhodnější kandidáty. Máte zkušenost s analytikou nebo kontrolingem, jste komunikativní a chtěli byste postoupit dál? Určitě nám zašlete Váš životopis v angličtině, budeme se těšit!

Náplň práce:

  • Vypracování analýz pro obchodní týmy s cílem zlepšit a zefektivnit procesy a profitabilitu
  • Podporovat proces plánovaní, budgetování
  • Reporting v rámci měsíčních uzávěrek, ad-hoc reporting
  • Porovnávací analýzy – skutečný stav/budget/forecasting
  • Aktivně podporovat ad-hoc projekty, vylepšování procesů
  • Působení jako business partner, podpora týmů ve finančních a obchodních záležitostech

Váš ideální profil:

  • VŠ v oboru financích, praxe alespoň 1 rok
  • Komunikativní a samostatný člověk, schopný pracovat v týmu
  • Analytické schopnosti, proaktivní přístup
  • Pokročilá znalost MS Excel, Power BI a SAP výhodou
  • Český/slovenský jazyk plynule, angličtina komunikativně
  • Mindset finance business partnera

Náš klient nabízí:

  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days, možnost home office
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky, Multisport karta
  • Zajímavé finanční ohodnocení a roční bonus
  • Zaměstnanecké slevy a produkty

Lokalita: Praha

Nástup: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Jana Sitárová

Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

www.linkedin.com/in/jana-sitar/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.