Doporučené

Asistent/ka ve fitness ve Spojených Arabských Emirátech

Máme pro Vás jedinečnou příležitost žít v zahraničí v luxusní lokalitě Spojených arabských emirátů (SAE) a pracovat pro vysoce postaveného zaměstnavatele. Na této pozici nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti.

Jako Fitness Datový Asistent/ka v luxusním fitness centru budete podporovat osobní trenéry s asistencí VIP klientům. To může zahrnovat asistenci při tréninku, analýzu dat klienta a generování personalizovaných zpráv o pokroku. To vše za štědrý balíček odměn…

Náš renomovaný klient nabízí:

• Motivující mzdové ohodnocení 150 000 - 250 000 Kč/měsíc

• 4 týdny placené dovolené ročně

• Pokryté náklady na lety do a ze SAE

• Pokryté náklady na ubytování během celého pobytu

• Zdravotní pojištění

• Správa žádostí o vízum

• Smlouva na minimálně 12 měsíců s možností prodloužení

• Bezstresovou relokaci do SAE, se vším Vám pomůže Reed a zaměstnavatel

Vaše pracovní náplň každý den:

• Shromažďování údajů o kondici klientů, cvicích, váze, svalové hmotě, nutričních informacích atd.

• Spolupráce s osobními trenéry při analýze dat za účelem vytváření personalizovaných zpráv o pokroku a plánu

• Propagovat fitness centrum prostřednictvím marketingových a PR aktivit

• Správa a údržba recepce a vyřizování dotazů a telefonních hovorů

Kým bys měl/a být?

• Předchozí praxe je upřednostňována, ale není vyžadována, protože je poskytováno rozsáhlé školení

• Anglický jazyk musí být na úrovni středně pokročilý až plynulý

• Máte bakalářský nebo vyšší titul v oboru IT, statistika, komunikace, marketing, PR nebo jakékoli jiné související oblasti

• V současné době se zajímáte o zdravý životní styl a můžete se účastnit pravidelných sportů/cvičení

• Vynikající mezilidské dovednosti, pozitivní přístup a schopnost poskytovat zákazníkům vysokou úroveň služeb

Pokud se tedy zajímáte o fitness a hledáte pracovní příležitost v zahraničí, neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

Místo výkonu práce: Al hamra Crossfit, Ras Al-Khaimah, Spojené arabské emiráty

Nástup: ihned nebo dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala, budu se těšit na Váš životopis v anglickém jazyce. Případné dotazy ráda zodpovím emailem. Následně s Vámi můžu sdílet i fotografie oblasti a video z tohoto fitness centra pro Vaši lepší představu.

Zuzana Veliká
Senior Business Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Prague 1, Czech Republic