Accounting and Tax Consultant

Chcete v krátkém čase na sobě hodně zapracovat a nabrat cenné zkušenosti, které Vás v kariéře posunou mílovými kroky vpřed? Máte zkušenosti v účetní nebo auditorské oblasti a ovládáte angličtinu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Vaším úkolem na pozici Accounting and Tax Consultant bude:

  • Práce na vícero projektech během dne
  • Vedení účetnictví klientů – práce ve zrychleném tempu
  • DPH reporting
  • Tvorba účetních závěrek a daňových přiznání
  • Spolupráce s vícečlenným týmem – možnost podpory při řešení složitějších případů
  • Alokace juniornějších kolegů – výpomoc na Vašich projektech
  • NEcestuje se za zákazníky

K práci potřebujete:

  • Zkušenosti s účetnictvím nebo auditem
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2 a výše) - denní korespondence a komunikace s klienty
  • Excel na pokročilé úrovni – pivotky apod.
  • Pečlivost a zdatný time-management

Klient nabízí:

  • Zázemí velké stabilní společnosti se zkušenými a přátelskými kolegy
  • Motivující mzdové ohodnocení s bonusy
  • Týden dovolené navíc + 5 dní osobního volna
  • Firemní mobil a laptop
  • Online lékařská péče
  • Zaměstnanecké benefity v podobě cafeterie – 27 000 Kč
  • Vzdělávání s možností získání MBA
  • Možnost certifikace ACCA
  • Možnost HO

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Nástup: ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Sabina Suchá, REED – Accountancy & Finance

+420 727 947 610; sabina.sucha@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.