Probíhá vyhledávání...

Externí zajištění náborových služeb (RPO)

Vaši specialisté na outsourcing

Pokud potřebujete obsadit během krátké doby větší objem pozic a Vaše personální oddělení nemá volnou kapacitu, ujmeme se na potřebnou dobu role Vašeho interního recruitera. Jako RPO recruiteři se staneme v podstatě součástí Vaší společnosti a povedeme celé výběrové řízení od A do Z, včetně úzké spolupráce s liniovými manažery a účasti na pohovorech přímo ve Vaší firmě.

Jaké to pro Vás má výhody?

Není nutné rozšiřovat Vaše personální oddělení, my mu pomůžeme náročné období překonat i ve stávajícím obsazení. Poznáme Vaši firemní kulturu, hodnoty a fungování Vaší společnosti zevnitř, tak budeme lépe než externí agentura vědět, jací kandidáti budou nejvhodnější na Vámi obsazované pozice. Další výhody, které z tohoto typu spolupráce plynou, Vám rádi představíme osobně.

Služba Outsourcing

Služba outsourcingu je ideální na překonání hektického období zvýšených potřeb náboru ve Vašem interním HR bez zasahovaní do struktury oddělení.

Chcete-li zjistit, jak Vám můžeme pomoci zbavit se stresu z nedostatku kapacity ve Vašem HR oddělení, kontaktujte nás ještě dnes.