Probíhá vyhledávání...

Test Analyst

Lokalita: PRAHA - VÝCHOD, KRAJ STŘEDOČESKÝ, CZECH REPUBLIC Mzda: 50,000-70,000 CZK (Czech Koruna) Per month, inc Benefits
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-475073

Test Analyst – Návrh výrobní linky.

Můj klient aktuálně připravuje expanzi části zabývající se povrchovou úpravou produktů, jejich kompletací a balením. Nové požadavky na vývoj a instalaci výrobních linek dali za vznik nejedné pozici, na které se můžete realizovat.

REED hledá zkušeného kandidáta na pozici Test Analyst, který má přímé zkušenosti s návrhem a koordinací testovacích procesů.
Na této pozici se můžete těšit na perfektní zaškolení, motivující platové ohodnocení a v neposlední řadě možnost Seberealizace :-)

Náplň práce:

  • Návrh a tvorba testovacích případů podle zadané dokumentace
  • Testování jednotlivých testovacích případů, identifikace vývojových chyb
  • Spolupráce při tvorbě automatizovaných testů a jejich následné provedení
  • Zaškolení ostatních klíčových uživatelů
  • Úzká spolupráce s IT a s Výrobou.

Požadavky:

  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost s automatizovaným testováním je výhodou
  • Znalost Visio/OmniGraffle
  • Znalost a orientace v prostředí Mac OS / Windows OS
  • Plynulý AJ

Nabídka:

  • Zázemí silně etablované firmy, takže se o finanční a kariérní růst nemusíte bát
  • 2-3 Dny na Home Office (záleží na workloadu)
  • Příspěvěk na dopravu, stravenky
  • Možnost práce s nejmodernějšími technologiemi v oblastí výroby a SW developmentu.
  • A mnohem Více!

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.