Probíhá vyhledávání...

Směnový mistr

Lokalita: Other Mzda: Salary Negotiable
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: asi 1 měsícem Referenční číslo: X3-556586

Vaším úkolem na pozici směnového mistra – oddělení montáže bude:

  • Rozdělování a kontrola pracovních úkolů
  • Časové plánování
  • Plánování optimalizace nákladů
  • Kontrola dodržování BOZP, PO a pracovních postupů
  • Přehled o ekonomickém hospodaření svěřeného týmu
  • Reporting

K práci potřebujete:

  • SŠ strojní
  • Angličtinu na úrovni B1 (schopnost dorozumět se)
  • Zkušenosti s vedením směn alespoň 3 roky
  • Znalost technologických a pracovních postupů
  • Znalost MS Office – tvorba reportů
  • Výhoda: angličtina na jakékoliv úrovni, SAP

Benefity:

  • Zkrácená pracovní doba – 7,5 hodiny
  • Benefity v hodnotě 30 000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost parkování
  • Multisport karta
  • A další

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Nástup: ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek – práce na směny

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Tereza Treutnerová, REED – Engineering

+420 727 916 721; tereza.treutnerova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.