Probíhá vyhledávání...

Service Technician

Lokalita: TEPLICE, KRAJ ÚSTECKÝ, CZECH REPUBLIC Mzda: 50,000-70,000 CZK (Czech Koruna) Per month, inc Benefits
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-597912

Náš klient je společnost specializující se na konstrukci a výrobu průmyslových strojů pro manipulaci s nejrůznějšími materiály.

Spolu s dlouholetými zkušenostmi v oboru získala společnost pozoruhodné znalosti na trhu speciálních strojů a díky investicím do výzkumu inovativních řešení společnost poskytuje své vlastní produkty všem nejdůležitějším společnostem po celém světě.

Hledáme zkušeného Mechanika Seniora, který by zastřešil opravu strojů u zákazníku na severu Česka a Německa.

Jedná se o komplexní a dobře zaplacenou pozici u skvěle etablované společnosti, kde se Vám dostane velmi kvalitního tréninku od specialistů v oboru.

Firma vyrábí speciálně upravené vysokozdvižné vozíky a zakázkovou manipulační techniku.

Hlavní náplň práce:

  • Zajištění servisu a potřebných oprav strojů v českém i přilehlém německém regionu
  • Koordinace oprav a objednávání náhradních dílů přímo od mateřské společnosti
  • Podílení se na prevenci poškoditelnosti jednotlivých komponentů i samotných strojů.
  • Komunikace se zákazníky v anglickém, nebo německém jazyce.

Požadavky

  • Zkušenosti s údržbou strojů, nejlépe s údržbou a opravami vysokozdvižných vozíků
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Praxi na obdobné pozici – 3 roky
  • Plynulý AJ, nebo NJ - jedná se o komplexní mezinárodní pozici
  • Zkušenost s elektrotechnikou vítána

Nabídka:

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Možnost získání prvotřídního tréninku
  • Stabilní zaměstnání u úspěšné firmy
  • Kariérní růst

Pokud jste zkušený Mechanik či Technik a ovládáte cizí jazyk, neváhejte odpovědět Vaším životopisem v AJ.

Těšíme se na spolupráci.